O firmie haacon

Początki firmy haacon sięgają XIX wieku, kiedy to w niewielkim miasteczku Freudenberg, użyto pierwszych stalowych produktów marki haacon, przy pozyskiwaniu materiału skalnego. Dziś haacon group cieszy się ponad stuletnią tradycją, konsekwentnie łącząc jej zdobycze z najnowszymi osiągnięciami techniki. Haacon group to nowoczesne fabryki i przedsiębiorstwa, zatrudniające łącznie 250 pracowników i praktykantów. Obroty firmy sięgają 25 milionów euro rocznie. W Niemczech, produkty marki haacon opanowały 55% sprzedaży w sektorze. Ponadto artykuły z Freudenberga oprócz Europy, można kupić niemal na całym świecie. Haacon group jest reprezentowany przez ok 40 przedstawicieli od Stanów Zjednoczonych, przez Chile, Chiny, Sri Lankę, Australię i Afrykę, gdzie firma silnie angażuje się w rozwój infrastruktury wodnej. W Polsce i Europie Środkowej, jedynym przedstawicielem marki haacon group, dostarczającej szeroką gamę komponentów dla transportu jesteśmy my – Alupart Sp. z o.o.

Firma haacon group oferuje najlepsze rozwiązania dla branży transportowej, takie jak: nogi podporowe do naczep standardowych, lekkich i ponadgabarytowych, podpory do naczep z dyszlem, cystern i silosów, podnośniki kontenerów, wciągarki kół zapasowych, napinacze pasów, przekładnie i wiele innych.

W branży transportowej najważniejszymi wartościami są pewność i bezpieczeństwo. Alupart i haacon group oferują te wartości pod postacią swoich produktów, tworzonych w oparciu o najlepsze rozwiązania techniczne, doświadczenie i rygorystyczne standardy jakości.

Pobierz katalog produktów

Joanna Kalinowska
+48 517 483 842

joanna.kalinowska@alupart.pl

Stanisław Skiba

Doradca Techniczny – Handlowiec
Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z naszym handlowcem!